Fotografia przedszkolna

Oferta

Fotografia przedszkolna i szkolna

Jesteś rodzicem Przedszkolaka? A może Dyrektorem i szukasz fotografa dla swojej placówki? Znudziły się Państwu nudne fotografie, na których dziecko wygląda nienaturalnie? Zapraszamy do współpracy! Wykonamy sesję fotograficzną w przedszkolu lub szkole, dołożymy wszelkich starań, by oferowane Państwu zdjęcia oraz obsługa zlecenia były na najwyższym poziomie. 
Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dokładając wszelkich starań na każdym etapie współpracy aby jakość tworzonych produktów była jak najlepsza.
Rodzice otrzymują możliwość dowolnego skompletowania zamówienia. W swojej ofercie stawiamy na pełny i dobrowolny wybór.
Posiadamy duży wybór scenografii na każdą okazję a wszystkie jej elementy są dobrane w taki sposób aby stanowiły niepowtarzalną całość.
Scenografie użyte do zdjęć są naturalne, a ich elementy są w większości wykonane z drewna i w pełni bezpieczne dla dzieci.
W obróbce zdjęć nie używamy żadnych cyfrowych ramek, dodawanego sztucznego tła czy innych dodatków, dzięki czemu fotografowane dzieci wyglądają naturalnie.
Tworzymy również scenografię na zamówienie, kompletując wszelkie dodatki staramy się dostosować do wymagań każdej placówki.
Z zaplanowanej, tematycznej sesji fotograficznej każde dziecko otrzymuje do wglądu kilka swoich zdjęć, w specjalnie przygotowanym indywidualnym katalogu z ich miniaturkami. To rodzice decydują ile i jakie zdjęcia chcą zamówić, wpisując numery wybranych ujęć do specjalnego formularza dostarczonego wraz z katalogiem lub na naszej stronie internetowej w specjalnej zakładce poniżej. 

zamówienia

Otrzymaliście Państwo katalog miniaturek zdjęć swojego dziecka z przedszkola? Możecie tutaj zamówić zdjęcia, korzystając z naszego konfiguratora. To bardzo proste!

Oferta

Fotografia

Jest Naszą Pasją

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA

Istnieją takie uroczystości, do których często wracamy, a wspomnienia chcemy zatrzymać w pamięci. Odpowiedni i pełen pasji fotoreportaż z pewnością pozwoli na powrót do tych wyjątkowych chwil.

STUDIO FOTOGRAFICZNE

Fotografia to nie tylko wyjątkowe okoliczności. Towarzyszy nam ona także w życiu codziennym. W studiu fotograficznym wykonamy dla Państwa zdjęcia do dokumentów, wywołamy zdjęcia z domowego archiwum, dokonamy obróbki i retuszu zniszczonych, dawnych fotografii.

FOTOGRAFIA PRZEDSZKOLNA I SZKOLNA

Dzieci tak szybko rosną.
Czas przedszkola to moment, w którym dziecko bardzo szybko się zmienia.
Fotografia wykonana w przedszkolu pozwoli te chwile zatrzymać na długie lata.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz przedstawić szczegółową ofertę. Skontaktuj się z nami