FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA

OFERTA

Fotografia ślubna i okolicznościowa

Fotoreportaż ślubny to nie lada wyzwanie. W tak ważnym dla Państwa Młodych dniu wszystko musi iść zgodnie z planem. Swoją pracę (zazwyczaj) zaczynam już od przygotowań w domu Panny Młodej. Moim zdaniem, te pierwsze chwile z obiektywem są bardzo ważne i potrzebne dla przebiegu całego fotoreportażu, gdyż to właśnie wtedy , w domowym zaciszu, na chwilę przed wyjściem przed tłum gości emocje grają główną rolę, a to przecież one są głównymi bohaterami moich fotografii. Emocje, łzy wzruszenia… 

Jednak, wydaje się, że punktem kulminacyjnym ślubnych przeżyć jest CEREMONIA ŚLUBNA. Odbywająca się czy to w Kościele, czy w Urzędzie Stanu Cywilnego jest najdonioślejszym wydarzeniem tego pięknego dnia. Ślubując sobie dozgonną miłość, Państwo Młodzi decydują się iść razem przez życie, na dobre i złe… Swoimi zdjęciami, staram się oddać prawdziwe uczucia, tak by powracanie do nich było zawsze żywym wspomnieniem.

PRZYJĘCIE WESELNE jest wyzwaniem dla każdego fotografa. Nieprzewidywalność wydarzeń wymaga szybkiej reakcji i elastyczności fotografa, tak by przedstawić Państwu Młodym pełen, kompletny a przede wszystkim rzetelny fotoreportaż.

Dopełnieniem fotoreportażu ślubnego jest SESJA PLENEROWA. Organizowana w tym samym lub innym dniu, jest zawsze sposobem na pokazania swoich uczuć, a także niesamowitą pamiątką na długie długie lata. 

FOTOGRAFIA  OKOLICZNOŚCIOWA

Fotografia okolicznościowa to zapis chwil do których będą Państwo wracać przez długie lata. Fotoreportaż, który Państwu oferujĘ pozwala zatrzymać w pamięci najważniejsze momenty. Chrzest dziecka? Komunia święta? Jubileusz? A może są jeszcze jakieś inne okazje, na które chcecie zaprosić Państwo fotografa? Fotograficzny kadr pozwoli na długo zatrzymać te chwile we wspomnieniach.

zamówienia

Obsługa zamówień

Fotografia przedszkolna i szkolna

Otrzymaliście Państwo katalog miniaturek zdjęć swojego dziecka z przedszkola? Możecie tutaj zamówić zdjęcia, korzystając z naszego konfiguratora. To bardzo proste!

Oferta

Fotografia

Jest Naszą Pasją

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA

Istnieją takie uroczystości, do których często wracamy, a wspomnienia chcemy zatrzymać w pamięci. Odpowiedni i pełen pasji fotoreportaż z pewnością pozwoli na powrót do tych wyjątkowych chwil.

STUDIO FOTOGRAFICZNE

Fotografia to nie tylko wyjątkowe okoliczności. Towarzyszy nam ona także w życiu codziennym. W studiu fotograficznym wykonamy dla Państwa zdjęcia do dokumentów, wywołamy zdjęcia z domowego archiwum, dokonamy obróbki i retuszu zniszczonych, dawnych fotografii.

FOTOGRAFIA PRZEDSZKOLNA I SZKOLNA

Dzieci tak szybko rosną.
Czas przedszkola to moment, w którym dziecko bardzo szybko się zmienia.
Fotografia wykonana w przedszkolu pozwoli te chwile zatrzymać na długie lata.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz przedstawić szczegółową ofertę. Skontaktuj się z nami