Usługi fotograficzne

OFERTA

Studio fotograficzne

W studiu zajmujemy się obsługą zleceń w zakresie wywoływania zdjęć w formie papierowych odbitek w dowolnym rozmiarze, wykonamy zdjęcia do dowodu osobistego, paszportu, legitymacji szkolnej i wielu innych dokumentów. Zajmujemy się również projektowaniem fotoksiążek i
albumów fotograficznych, retuszem starych fotografii, projektowaniem graficznym i wieloma innymi zleceniami, które stawiają przed nami nasi Klienci. U nas zamówią Państwo zdjęcia na płótnie, zdjęcia nagrobkowe, grawerowane i pamiątkowe albumy oraz liczne gadżety fotograficzne.

Istnieje możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej z zakresu fotografii produktowej, kulinarnej czy reklamowej, ponieważ atrakcyjne zdjęcie zwiększa sprzedaż. Posiadam odpowiednie oświetlenie, tła, oraz akcesoria, tak by przedstawić wszystkie zalety sprzedawanego przedmiotu. Pracuję w swoim studiu lub dojeżdżam do klienta.

Fotografia to zatrzymanie pięknych chwil w pięknych ramach. Profesjonalna sesja zdjęciowa sprawi że Państwa wspomnienia zostaną uwiecznione w wyjątkowych kadrach. Zapraszamy do skorzystania z usług fotograficznych m.in. w przypadku sesji dziecięcych, rodzinnych, firmowych itp.


zamówienia

Obsługa zamówień

Fotografia przedszkolna i szkolna

Otrzymaliście Państwo katalog miniaturek zdjęć swojego dziecka z przedszkola? Możecie tutaj zamówić zdjęcia, korzystając z naszego konfiguratora. To bardzo proste!

Oferta

Fotografia

Jest Naszą Pasją

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA

Istnieją takie uroczystości, do których często wracamy, a wspomnienia chcemy zatrzymać w pamięci. Odpowiedni i pełen pasji fotoreportaż z pewnością pozwoli na powrót do tych wyjątkowych chwil.

STUDIO FOTOGRAFICZNE

Fotografia to nie tylko wyjątkowe okoliczności. Towarzyszy nam ona także w życiu codziennym. W studiu fotograficznym wykonamy dla Państwa zdjęcia do dokumentów, wywołamy zdjęcia z domowego archiwum, dokonamy obróbki i retuszu zniszczonych, dawnych fotografii.

FOTOGRAFIA PRZEDSZKOLNA I SZKOLNA

Dzieci tak szybko rosną.
Czas przedszkola to moment, w którym dziecko bardzo szybko się zmienia.
Fotografia wykonana w przedszkolu pozwoli te chwile zatrzymać na długie lata.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz przedstawić szczegółową ofertę. Skontaktuj się z nami